• Сьогодні: Четвер, 4 Березня, 2021
Інфо ПС

3АМІСТЬ ОПЕРАЦІЙ 12 СЕАНСІВ – І ГРИЖІ ХРЕБТА НЕМАЄ

      Будьякий біль вuбиває людину зі звичної колії життя. Особливо, коли мова йде про опорно-руховий апарат. Ми не усвідомлюємо, наскільки важливо дбати про здоров’я хребта та м’язів спини, поки не відчуємо перші больові симптоми. Остеохондроз, міжхребцеві грижі, сколіоз, артроз…

   Від захворювань хребта та суглобів страждають сьогодні навіть школярі. Чи не кожен другий з нас має такі проблеми, та не всі ми поспішаємо їх лікувати. Звикли, що можна випити знеболююче, використати мазь, зробити кілька масажів чи просто полежати, але, на жаль, допомагають такі методи не завжди і не всім. Тоді питаємо порад в друзів або знайомих, які мали такі ж проблеми, і лише в останню чергу згадуємо про лікарів. Часто стається це, коли болить настільки, що й з ліжка не встати. Більшість із нас відкладають похід до фахівців, тому що бояться можливих операцій.

Заступник директора з медичної частини санаторію «Поділля» Леонід Марчук запевняє: можна обійтися і без скальпелю, якщо не відтягувати лікування на потім. Та й їхати далеко не потрібно. У Хмільнику працює один із найкращих в країні санаторіїв, що спеціалізується саме на захворюваннях опорно-рухового апарату. Як бонус – цілюще повітря хвойного лісу і неймовірні краєвиди.

Спеціалісти закладу лікують грижі за 12 сеансів – без оперативного втручання. Для цього використовують спеціальний метод витягування хребта – у радоновій воді. Однак є свої нюанси: застосовувати його можна, коли грижі мають розміри до 10 міліметрів (у шийному відділі – до 4 міліметрів).

Тут варто задуматися – звернутися до фахівців вчасно і вилікувати недуг, або надіятися, що «само пройде» і потім користуватися послугами хірурга. До оздоровлення у санаторії «Поділля» підходять комплексно. Спершу – обстеження. Заклад має свій томограф, що дозволяє визначити місце розташування грижі (шийний, грудний чи поперековий відділ хребта), її розміри.

Перед процедурою пацієнту проводять підводний масаж, щоб тіло розслабилося. Потім хворого кріплять до спеціальної платформи, яка опускається у радонову воду. Під впливом ваги власного тіла або за допомогою додаткового навантаження відбувається витягування хребта. По завершенні – дві години відпочинку. Лікарі кажуть: краще не поспішати активно рухатися, аби все «стало на місце». Потім – деякий час потрібно ходити у спеціальному поясі.

Сама терапія безболісна, а головне – ефективна. Леонід Марчук розповідає, що лікарі також застосовують метод комп’ютерної тракції – вона більш м’яка і дозволяє змінювати навантаження залежно від напруження хребта. Проводять процедуру на апараті американського виробництва «Тритон». «Комп’ютерна тракція дає можливість успішно збільшити висоту міжхребцевих дисків, знизити внутрішній тиск. Сприяє втягування, вправленню структур диску на своє місце, покращує мікроциркуляцію і живлення хребців», — говорить фахівець санаторію «Поділля».

Жовтень03/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України