• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ: ЗАХОДИ НА ЛЬВІВЩИНІ

Цієї неділі, 22 січня, на Львівщині заплановано ряд урочистих заходів з нагоди Дня Соборності України, повідомляє сайт Стрийської РДА. Серед них – вшанування українських воїнів на  Личаківському цвинтарі, громадське віче, спільна молитва за Україну у центрі міста та урочиста академія.

У рамках заходів також відбудеться молодіжна акція “Міст Єдності“. Учнівська та студентська молодь прикрасить синьо-жовтими стрічками пішохідний міст над алеєю у парку “Погулянка”, де залишатимуть побажання для України та міст. Молоді люди також утворять “живий ланцюг” у пам’ять про Акт злуки. Кожен охочий зможе долучитись до акції та відчути себе частинкою великої та дружньої сім’ї, ім’я якій – Україна.

Початок акції о 14:00.

Урочисті заходи у Львові розпочнуться о 12:00 на Личаківському кладовищі з вшанування пам’яті борців за незалежність та територіальну цілісність України на полі почесних поховань №67. Потім учасники заходів перейдуть до Меморіалу воїнам Української Галицької Армії та вшанують Президента Національної Ради ЗУНР Є. Петрушевича.

Після покладання квітів до каплиці Є. Пертушевича на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища представники громадських організацій, студентська молодь та представники влади запалять лампадки до могил воїнів АТО. Згодом відбудеться чин екуменічної панахиди за тими, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність і суверенність України.

О 14:00 год з ініціативи громадських організацій патріотичного спрямування на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбудеться громадське віче та спільна молитва за Україну.

О 16:00 год у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької з нагоди відзначення Дня Соборності України відбудеться урочиста академія.

У приміщенні Стрийського міського Будинку культури (вул. С.Крушельницької, 18) відбудеться урочистий вечір з нагоди відзначення 98-ої річниці Дня Соборності України за участі заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю «Верховина» (м.Дрогобич), інформує сайт Стрийської міськради.

Початок о 16.00 год.

Січень17/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України