• Сьогодні: Понеділок, 18 Січня, 2021
Інфо ПС

14-МА ГОЛОСАМИ «ЗА» ПРОЇЗД МАРШРУТКАМИ У СТРИЮ ПОДОРОЖЧАВ ПОКИ ЩО НА 1 ГРИВНЮ І СТАНОВИТЬ 6 (ІЗ ПЕРСПЕКТИВОЮ ДО СЕМИ) ГРИВЕНЬ

23 липня у приміщенні Народного дому м.Стрия відбулися громадські слухання щодо підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті.

Серед присутніх у залі були, переважно, представники громадських організацій, які ініціювали даний захід, представники влади та керівництво Стрийського АТП, що здійснює обслуговування всіх міських маршрутів.

Під час двогодинної дискусії було прийняте рішення підвищити тариф до 7 гривень. Однак, підвищення буде відбуватись у два етапи.

Перший етап: підвищення до 6 гривень.

Другий етап: після оновлення автопарку на 40-50% до 7 гривень рішенням виконавчого комітету Стрийської міської ради.

Монополіст-перевізник робить що хоче! Та й як не робити, якщо люди самі на це дають мовчазне «добро». Таке рішення було прийняте вільним голосування. За підняття тарифу проголосувало 14 осіб (аж!)!

 

Соцмережі

Липень25/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України