• Сьогодні: Вівторок, Квітень 24, 2018
Інфо ПС

13-16 липня у Тисовці відбудеться кампус «Гостинець» для молоді

13-16 липня  на навчально-спортивній базі «Тисовець» Сколівського району, що на Львівщині, відбудеться кампус «Гостинець» – навчально-пізнавальний проект, що популяризує серед молоді цінність сім’ї та сприяє розвитку близьких стосунків.
«Гостинець» – простір можливостей для самопізнання, цікаві знайомства, інтерактивна взаємодія в команді, нові стратегії комунікацій, базові психологічні знання про стосунки в парі та закономірності їх розвитку.
У межах реалізації проекту відбудеться широка інформаційна кампанія регіонами Львівщини з метою привернення уваги широкої аудиторії до проблеми розлучень та їх кількості серед молодих сімейних пар, нетерпимості та зневаги, які проявляють пари одне до одного у кризових ситуаціях.

З метою інтеграції досвіду, формат розроблено в тріаді: юнаки – молодь – молоді сім’ї, для кожної категорії створено окрему освітньо-пізнавальну програму з частковою спільною інтерактивною взаємодією.
Учасники кампусу «Гостинець» отримають:
– навики кращого розуміння іншої людини;
– пізнання стратегій розвитку та побудови стосунків;
– психологічні знання і навики, з допомогою яких успішно вирішуються конфліктні ситуації;
– мотивацію до розвитку фізіологічної, психологічної та духовної складових особистості;
– усвідомлення психофізіологічних відмінностей між статями, потреби власного розвитку та визначальних психологічних критеріїв любові, стосунків та щасливого подружжя;
– вміння бережно проявляти свої почуття до близьких людей;
– можливість драйвового відпочинку та нові знайомства.
Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.
Учасники забезпечуються: проживанням; харчуванням; якісно наповненою програмою від психологів, психотерапевтів, духівників та тренерів; роздатковими матеріалами та подарунками.
Організатори – ГО «Платформа Розвитку Стосунків» у партнерстві з Департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, спілкою Української Молоді в Україні – Львів, Центром Студентського Капеланства ЛА УГКЦ та Львівським обласним молодіжним центром за підтримки ТзОВ «Галицька здоба».
Більше про проект та можливості участі Ви можете дізнатись на офіційних сторінках #PlatoRoSt у соцмережах.
Контактні особи: Ольга Матвійчук, тел.: 067-77-62-930; Оксана Бриндзак, тел.: 093-23-90-882; Станіслав Безушко, тел.: 067-26-12-058

Стрий.NET

Червень21/ 2017

Коментарі:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України